| Item Code | HD0671 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 50 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1 3/16in (30mm) |
| Length | 2 11/16in (69mm) |
| Pendant Type | Dog Tag |
| Personalization | Yes |
| Carat Weight | 4.68 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Prong |
Men's 10K Gold Diamond Double Dog Tag Pendant | Pave Setting | 11ct
Regular Price: $15,615.00
Large Diamond Dog Tag Pendant in 10K or 14K Gold Fully Iced Out Design 10.5ct
Regular Price: $11,981.00
Unique 14K Gold Diamond Jesus Anchor Pendant for Men | Iced Out Dog Tag | 6.25ct
Regular Price: $10,294.00
Unique Large 8 Carat Blue Diamonds 10K or 14K Gold Dog Tag Pendant For Men
Regular Price: $14,364.00
Real Hip Hop Large 14K Yellow Gold Diamond Jesus Face Pendant 7ct
Regular Price: $20,389.00
Hip Hop 14K Gold Jesus Face Diamond Pendant for Men 3.55ct
Regular Price: $21,091.00
Custom 10K Gold Taz Tasmanian Devil Diamond Pendant 12.95ct
Regular Price: $21,740.00
Large Real 10K Gold Diamond Medallion Pendant for Men | Dollar Sign | 10ct
Regular Price: $18,763.00
Customizable 10K or 14K Gold Men's Diamond Crown Initial Pendant 10.5ct
Regular Price: $20,043.00
Unique 10K or 14K Gold Enamel & Diamond Jesus Pendant for Men 10.50ct
Regular Price: $19,688.00
There are no questions for this product.
Loading...
Religious Diamond Nail Cross Pendant for Men | 14K Gold | 0.89ct
14K Gold Diamond King's Crown Pendant for Men | Pave Bezel Set | 1.55ct