| Item Code | 803036 |
|---|---|
| Approx. Weight | 16 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/4in (5mm) |
| Length | 7in (178mm) |
| Chain/Bracelet Type | Stackable, Designer |
| Carat Weight | 2 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
Solid 14K Gold 1.26 Carat Diamonds Tennis Bracelet for Women Bangle Design
Regular Price: $4,060.00
Designer Luxurman 14K Gold Pave Diamond Bangle Bracelet for Women 1.25ct
Regular Price: $3,667.00
Elegant 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women w Lobster Claw 0.75ct
Regular Price: $5,166.00
Yellow Gold Women's Polished Bangle Bracelet with Diamonds
Regular Price: $4,937.00
Women's 14K Gold Diamond Bangle Bracelet | Baguette Round Cut | 1.69ct
Regular Price: $5,858.00
14k White Rose Yellow Gold Thin Diamond Bangle Bracelet for Women 2.5 Carat
Regular Price: $5,646.00
Solid 14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women 2ct by Luxurman
Regular Price: $6,983.00
Women's 14K Gold Diamond Open Bangle Bracelet | Elegant Design | 1ct
Regular Price: $5,584.00
Women's 14K Gold Lab Diamond Flower Bangle Bracelet | Curved Shape | 2.58ct
Regular Price: $5,426.00
1.5 Carat Flexible Diamond Bangle Bracelet For Women Solid 14k Gold 3 Row
Regular Price: $7,303.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Ladenier
Oct 8, 2023
Anthony
Dec 5, 2022
Robert
Mar 10, 2022
Classy gold diamond bracelet
Yenlik
Nov 18, 2021
Favorite diamond bracelet
Leo
Nov 26, 2020
PA,US
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Gold Diamond Bangle Bracelet for Women 1ct by Luxurman
Unique 18K Gold Ladies Diamond Bracelet 14.6ct G/VS by Luxurman