| Item Code | H00019 |
|---|---|
| Approx. Weight | 2.5 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 5/8in (16mm) |
| Length | 2 1/16in (52mm) |
| Jewelry Shape | Butterfly |
| Carat Weight | 1.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel |
Dangling Belly Button Ring Gold and Diamonds 1.65ct
Regular Price: $5,673.00
14K Gold and Diamond Belly Button Peircing Ring 0.66ct
Regular Price: $2,700.00
14K Gold White Pink Diamond Belly Button Ring 0.86ct
Regular Price: $3,596.00
Belly Button Ring in 14K Gold Diamond Belly Sun 0.77ct
Regular Price: $3,575.00
Belly Button Ring in Gold with Flower 1.38ct
Regular Price: $3,263.00
Real 14K Gold Genuine Diamond Playboy Bunny Belly Button Ring 1.06ct
Regular Price: $3,357.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Gold Upscale Quality 0.41ct Diamond Belly Ring
Solid 14K Gold Real White Black Diamond Dolphin Belly Button Ring 0.4ct