| Item Code | 009680 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 1/2in (12mm) |
| Length | 7/16in (11mm) |
| Jewelry Shape | Flower |
| Carat Weight | 1.05 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Trillion |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Bezel |
Ladies 14K Gold Round Diamond Flower Necklace Pendant with Chain | Cluster Design | 0.75ct
Regular Price: $4,021.00
14K Gold Diamond Flower Pendant 2.29ct
Regular Price: $6,507.00
Luxurman Flower Cluster White & Pink Diamond Pendant for Women in 14K Gold
Regular Price: $2,809.00
14K Gold Designer Ladies Diamond Flower Pendant 1.25ct by Luxurman
Regular Price: $2,501.00
14K Gold Trillion Cut 3 Stone Diamond Pendant 1.50ct
Regular Price: $6,342.00
Unique 14K Gold Diamond Cannabis Leaf Pendant for Men and Women 0.66ct
Regular Price: $2,673.00
Ladies Rolex Diamond Watch 14.5ct Oyster Perpetual DateJust
Regular Price: $19,564.00
There are no questions for this product.
Loading...48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Gold Round Diamond Flower Pendant 0.50ct 13mm
14K Gold Trillion Cut 3 Stone Diamond Pendant 1.50ct