| Item Code | 800690 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 4 g |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 3/4in (18mm) |
| Length | 1 3/16in (30mm) |
| Pendant Type | Jewish, Hamsa, Muslim |
| Carat Weight | 0.19 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | G-H |
| Clarity | VS-SI |
| Stone Setting Type | Pave |
14k Gold 1 Inch Diamond Hamsa Hand Amulet Pendant 1.5ct
Regular Price: $3,851.00
Solid 14k Gold Star of David Real Diamond Hamsa Necklace 1.17ct
Regular Price: $4,582.00
Large 2 Carat Diamond Hamsa Hand Pendant Real 14K Gold Amulet
Regular Price: $4,388.00
Unique 14K Gold Diamond Hamsa Hand Pendant with Red Enamel
Regular Price: $4,700.00
Solid 10K Gold Diamond Hamsa Hand Pendant Fully Iced Out 1 Carat Charm
Regular Price: $2,377.00
Men's 14K Gold Diamond Hamsa Pendant | Evil Eye Protection | 1.03ct
Regular Price: $2,961.00
Large Iced Out Hamsa Hand Pendant 10K or 14K Gold 2CT Diamond Charm
Regular Price: $4,207.00
Ladies 14 karat Solid Gold chain 16 to 18 inches long
Regular Price: $644.00
There are no questions for this product.
Loading...
10K or 14K Gold Princess Invisible Diamond Cross Pendant 7.53ct
14K Gold Diamond Evil Eye Charm Pendant 0.07ct