| Item Code | 800736 |
|---|---|
| Approx. Weight | 4 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 7/16in (11.5mm) |
| Length | 6 7/8in (175mm) |
| Chain/Bracelet Type | Designer |
| Carat Weight | 0.14 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond, Sapphire |
| Color | H, Blue |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
14K Blue Sapphire and Diamond Evil Eye Bracelet .13ct
Regular Price: $1,803.00
White Blue Diamond Evil Eye Bracelet
Regular Price: $2,836.00
14K Gold Diamond Evil Eye Bracelet for Women 0.47ct
Regular Price: $1,671.00
Evil Eyes 14K Diamond Evil Eye Bracelet Multicolor 0.70ct
Regular Price: $2,801.00
Evil Eyes 14K Gold Diamond Evil Eye Bracelet Blue .70ct
Regular Price: $2,786.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Anna
Nov 14, 2021
Third purchase - very satisfied
Sandra
Sep 15, 2014
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
Gold Diamond Heart Bracelet For Women 14K 3.26ct
White Blue Diamond Evil Eye Bracelet