| Item Code | 800735 |
|---|---|
| Approx. Weight | 4 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 14k Gold |
| Width | 7/16in (11.5mm) |
| Length | 6 7/8in (175mm) |
| Carat Weight | 0.13 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond, Sapphire |
| Color | H, Blue |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
White Blue Diamond Evil Eye Bracelet
Regular Price: $2,836.00
14K Rose Gold Diamond and Blue Sapphire Evil Eye Bracelet .14ct
Regular Price: $1,543.00
Evil Eyes 14K Diamond Evil Eye Bracelet Multicolor 0.70ct
Regular Price: $2,801.00
Evil Eyes 14K Gold Diamond Evil Eye Bracelet Blue .70ct
Regular Price: $2,786.00
14K Gold Diamond Evil Eye Bracelet for Women 0.47ct
Regular Price: $1,671.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Aylin
Nov 22, 2021
Absolutely beautiful
Frida
Sep 15, 2014
White Blue Diamond Evil Eye Bracelet
Luxurman 14K Rose Gold Evil Eye Diamond Bracelet 0.1ct