| Item Code | 800120 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 10 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 3/4in (45mm) |
| Length | 1 1/4in (33mm) |
| Carat Weight | 0.5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | H |
| Clarity | SI |
| Stone Setting Type | Pave |
10K Gold Round Diamond Cross Pendant 1ct
Regular Price: $2,852.00
Real Diamond Dog Tag Pendant with Crown 10k Gold White & Black Diamonds 1ct
Regular Price: $2,869.00
Hip Hop 10k Gold Praying Hands and Cross Diamond Pendant for Men
Regular Price: $2,980.00
Real 10K Gold Diamond Medusa Head Triangle Pendant Cuban Link Chain 0.8ct
Regular Price: $3,345.00
Jewish 10K or 14K Gold Diamond Chai Pendant for Men 1.30ct
Regular Price: $3,034.00
Real 10K Gold Diamond Libra Pendant 1.1ct by Luxurman
Regular Price: $3,385.00
Religious Round Baguette Cut Diamond Jesus Cross Pendant | 10K or 14K Gold | 1ct
Regular Price: $3,088.00
Hip Hop 14K Gold Diamond Money Bag Pendant for Men 1.4ct
Regular Price: $2,666.00
10K or 14K Gold Pave Ankh Diamond Cross Pendant for Men Egyptian Symbol of Life
Regular Price: $3,417.00
Miami Yellow Gold Cuban Link Curb Chain for Men 14K 2.5mm 22-40in
Regular Price: $3,809.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Brian
Jun 19, 2020
SC,US
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
14K Gold Diamond Dog Tag Pendant Round Diamonds 0.5ct
Real 10K Gold Diamond Mickey Mouse Pendant Cartoon Character 3.25ct