| Item Code | 018089 |
|---|---|
| Approx. Weight | 52 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1/4in (7mm) |
| Length | 22in (559mm) |
| Chain/Bracelet Type | Designer |
| Carat Weight | 5 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Color | White, Black |
| Clarity | AAA |
| Stone Setting Type | Bezel |
Unique 14K Gold Chain Blue and Yellow Diamond Necklace for Men 5Ct
Regular Price: $17,940.00
Men's Diamond Tennis Chain in Real 10k Gold Affordable 2 Row Necklace 1ct
Regular Price: $16,410.00
Men's Diamond Hip Hop Chain 14K Gold Necklace 24-30in 8.8-11ct
Regular Price: $23,678.00
Solid 14K Gold Diamond Chain for Men 24-30in Long Necklace 5.75-7ct
Regular Price: $22,563.00
14K Gold Faceted Black Diamond Bead Necklace Chain 25.25ct
Regular Price: $13,811.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Lamar
Nov 8, 2022
Cool
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
15 Carats Real Diamond Cuban Link Chain Choker Necklace Real 14k Gold 12mm Wide
Men's Diamond Tennis Necklace in Real Sterling Silver 2 Rows Genuine Diamonds 6mm