| Item Code | 001131 |
|---|---|
| Warranty | 12 months |
| Approx. Weight | 10 g |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1 5/16in (33mm) |
| Length | 1 7/8in (47mm) |
| Pendant Type | Cartoon |
| Personalization | Yes |
| Carat Weight | 0.15 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Clarity | AAA |
| Stone Setting Type | Pave |
Unique Sterling Silver Saint Lazarus On Crutches With Dogs Statue Pendant
Regular Price: $4,238.00
14K Gold Diamond Dog Pendant Chihuahua Pet
Regular Price: $2,342.00
White Yellow Black Diamond Cross Pendant 1.45ct 10K Gold
Regular Price: $3,044.00
Solid 10K Gold Egyptian Black & White Diamonds Pendant For Men & Women 0.4Ct
Regular Price: $3,898.00
2 inch Black Diamond Cross Pendant 10K Gold 0.85ct
Regular Price: $1,863.00
Black Diamond Jesus Head Face Pendant Mini 0.75ct 10K Gold
Regular Price: $3,168.00
Real Diamond Dog Tag Pendant with Crown 10k Gold White & Black Diamonds 1ct
Regular Price: $2,869.00
White and Black Diamond Iced Out Skull Pendant in 10K Gold 0.83ct
Regular Price: $2,607.00
10K Gold Black Diamond Cross Pendant for Men 1.5ct by Luxurman
Regular Price: $3,158.00
10K Gold Black & Cognac Diamond Cross Pendant for Men 1.5ct by Luxurman
Regular Price: $2,550.00
There are no questions for this product.
Loading...Share your thoughts with other customers
Write a review
Jason
May 6, 2024
Derrick
Apr 18, 2023
My 12 year old daughter loves it
48 West 48th St, STE 302 New York, NY 10036
Hours Monday - Friday 11:00 AM - 6:30 PM
Phone 1-212-398-3123
Address: 48 West 48 St., Suite 302, New York, NY 10036.
1-212-398-3123. © 2026 ItsHot.com |
Terms & Conditions | Privacy Policy
10K Gold Blue Diamond Praying Hands Pendant 0.36ct
Small 14K Solid Gold Diamond Chai Pendant 0.15ct by Luxurman