| Item Code | 990026 |
|---|---|
| Approx. Weight | 3 g |
| Warranty | 12 months |
| Metal | 10k Gold |
| Width | 1/2in (12mm) |
| Length | 1/2in (12mm) |
| Earring Type | Studs |
| Jewelry Shape | Flower |
| Earring Back | Screw |
| Carat Weight | 0.6 ct |
|---|---|
| Type of Gemstone | Diamond |
| Shape | Round |
| Color | Black |
| Clarity | AAA |
| Stone Setting Type | Pave |
10K Gold Black Diamond Earrings Studs 1.31ct
Regular Price: $1,776.00
Large Black Diamond Cluster Earrings 3.5 ct 10K Gold Studs
Regular Price: $3,031.00
3 Carat Black Diamond Stud Earrings Clusters 14K Gold
Regular Price: $2,404.00
14k Gold White Black Diamonds Stud Earrings 1.45ct
Regular Price: $2,739.00
14K Gold Cluster Black Diamond Stud Earrings 4.32ct
Regular Price: $3,592.00
14K Gold Black Diamond Stud Earrings Prong Set 2.00ct
Regular Price: $1,197.00
14K Gold Black Diamond Stud Earrings Bezel Set 2.00ct
Regular Price: $1,197.00
14K Gold Black Diamond Earrings Prong Set Studs 1.75ct
Regular Price: $1,004.00
14K Gold Black Diamond Earrings Bezel Set Studs 1.50ct
Regular Price: $947.00
There are no questions for this product.
Loading...
14K Gold Oval & Cushion Diamond Drop Earrings for Women 2.8ct
14K Gold Lab Diamond Drop Earrings 1.8ct with Red Enamel